Mirzayev&Partners
    26 Fevral
    Baku
    USD
    EUR
    RUB
    TRY
    1.7000
    1.8839
    0.0266
    0.2842
AZ
RU

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları rəhbərlərinin bölgələrdə keçirəcəyi qəbul günlərinin - CƏDVƏLİ

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin fevral ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb. 

E-huquq.az cədvəli təqdim edir:

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlar Qəbul günü Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar
Ceyhun Həsənov Ədliyyə nazirinin müavini 01 Şirvan, Hacıqabul, Saatlı, Sabirabad, Salyan
Azər Cəfərov Ədliyyə nazirinin müavini 03 Mingəçevir, Şəki, Yevlax,Bərdə, Goranboy
Toğrul Musayev Ədliyyə nazirinin müavini 04 Qobustan, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Ağsu
Eldar Nuriyev Ədliyyə nazirinin müavini 04 Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən
Fikrət Məmmədov Ədliyyə naziri 05 İsmayıllı, Qəbələ, Göyçay, Şamaxı, Oğuz, Ağdaş
Vilayət Zahirov Ədliyyə nazirinin müavini 05 Şəmkir, Gədəbəy, Tovuz, Qazax, Ağstafa
Mikayıl Cabbarov İqtisadiyyat naziri 07 Beyləqan
Niyazi Səfərov İqtisadiyyat nazirinin müavini 07 Füzuli
Sahib Məmmədov İqtisadiyyat nazirinin müavini 07 İmişli
Ramil Yusifov “Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini 07 Füzuli
Əhməd Əhmədzadə Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri 12 Tovuz, Şəmkir
Rafiq Aslanov Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 12 Ağstafa
Zakir Quliyev Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini 12 Qazax
Səyavuş Heydərov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 13 Hacıqabul
Pərviz Şahbazov Energetika naziri 14 Salyan
Samir Vəliyev Energetika nazirinin müavini 14 Gəncə
Elnur Soltanov Energetika nazirinin müavini 14 Hacıqabul
Azad Rəhimov Gənclər və idman naziri 14 Abşeron
İntiqam Babayev Gənclər və idman nazirinin müavini 14 Sumqayıt, Xızı
İsmayıl İsmayılov Gənclər və idman nazirinin müavini 14 Şamaxı, Qobustan
Ramin Quluzadə Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri 14 Sabirabad, Saatlı
Əli Abdullayev Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini 14 Şirvan
Şahin Yusifov Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri 14 Gədəbəy
Namiq Əsgərov Baş prokurorun müavini 14 Ucar, Ağdaş
Sədaqət Qəhrəmanova Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 14 Ağdaş, Kürdəmir, Göyçay
Mübariz Qurbanlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 18 Salyan
Gündüz İsmayılov Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 18 Biləsuvar
Səyyad Salahlı Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini 20 Şirvan
Arzu Rəhimov Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi 20 Gəncə, Göygöl, Daşkəsən, Samux, Kəlbəcər
Mayıl Şahverdiyev Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini 20 Goranboy, Mingəçevir, Naftalan, Xocalı
Bəhram Xəlilov Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini 20 Ağsu, Göyçay
Ramiz Rzayev Ali Məhkəmənin sədri 21 Ağsu
Sahil Babayev Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri 21 Hacıqabul
Anar Kərimov Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 21 Saatlı
Vüsal Nəsirli Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini 21 Şirvan
Əbülfəs Qarayev Mədəniyyət naziri 21 Masallı
Vaqif Əliyev Mədəniyyət nazirinin birinci müavini 21 Yardımlı
Rafiq Bayramov Mədəniyyət nazirinin müavini 21 Cəlilabad
Oqtay Şirəliyev Səhiyyə naziri 21 İmişli, Saatlı
Elsevər Ağayev Səhiyyə nazirinin müavini 21 Ağcabədi
Rahim Əliyev Səhiyyə nazirinin müavini 21 Beyləqan
Ceyhun Bayramov Təhsil naziri 21 Kürdəmir, Göyçay
Rüstəm Usubov Baş prokurorun birinci müavini 21 Goranboy, Xocalı
Rövşən Rzayev Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri 21 Mingəçevir
Sabir Əhmədov Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini 21 Yevlax
Saleh Məmmədov Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri 21 Salyan, Neftçala
Əvəz Qocayev Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini 21 Biləsuvar
Vüqar Əhmədov “Azərişıq” ASC-nin sədri 21 Şamaxı, Qobustan
Ruslan Əliyev ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru 21 Göyçay
Ramil İsgəndərov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 21 Kürdəmir
Cahid Hüseynov ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini 21 Ucar
Seyfulla Əzimov Daxili işlər nazirinin birinci müavini 22 Bərdə, Naftalan, Goranboy, Xocalı, Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Şuşa, Laçın, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd
Qorxmaz Hüseynov “Azərsu” ASC-nin sədri 24 Şabran, Siyəzən
Teyyub Cabbarov “Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini 25 Qusar, Quba
Zakir Qaralov Baş prokuror 28 Şirvan, Sabirabad
Muxtar Babayev Ekologiya və təbii sərvətlər naziri 28 İmişli, Beyləqan, Xocavənd
Firdovsi Əliyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 28 Füzuli
Rauf Hacıyev Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini 28 Zərdab
Kəmaləddin Heydərov Fövqəladə hallar naziri 28 İsmayıllı
Rəfail Mirzəyev Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini 28 Qobustan
Etibar Mirzəyev Fövqəladə hallar nazirinin müavini 28 Ağsu
İnam Kərimov Kənd təsərrüfatı naziri 28 Ucar, Kürdəmir
İlham Quliyev Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 28 İmişli, Zərdab
Elçin Zeynalov Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini 28 Goranboy, Yevlax
Firudin Qurbanov Təhsil nazirinin müavini 28 Zərdab, Ucar
Səfər Mehdiyev Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri 28 Xızı, Siyəzən, Şabran
İsmayıl Hüseynov Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini 28 Qobustan
Əsgər Abdullayev Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini 28 Quba
Məleykə Abbaszadə Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri 28 Kürdəmir, Ucar
Etibar Məmmədov “Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini 28 Xaçmaz
Vilayət Eyvazov Daxili işlər naziri 29 Şirvan, Sabirabad, Salyan, Neftçala, Hacıqabul, Biləsuvar, Cəbrayıl, İmişli, Zərdab, Saatlı